Najnowsze wiadomości

8 grudnia 2022 7:55

Kran antoniolupi Indigo dostępny w nowym wykończeniuWzbogacona o nowe wykończenia, bateria Indigo firmy antoniolupi doskonale współgra z całym projektem łazienki.

Indigo była pierwszą baterią zaprojektowaną przez Nevio Tellatin dla firmy antoniolupi w 2018 roku i została zaprojektowana w kolorze polerowanego chromu, satyny i grafitu. Dzisiaj Indigo idealnie współgra z wyborem kolorów całej łazienki i wtapia się całkowicie w projekt i wyposażenie. Indigo jest dostępne w siedmiu różnych wykończeniach: polerowany chrom, naturalny polerowany mosiądz, naturalny satynowy mosiądz, czarny matowy, biały matowy, stal satynowa i grafitowy.

Nowa gama wykończeń gwarantuje, że kran Indigo będzie pasował i uzupełniał wszystkie style łazienek i umywalek, niezależnie od tego, czy znajdują się w domu rodzinnym czy w budynku firmowym.

Biel i czerń to kolory, które doskonale współgrają z eleganckim i wyrafinowanym stylem zlewozmywaków Flumood i Cristalmood, a matowe wykończenia są antyodciskowe i mają ograniczone odbicie światła.

Korpus kranu jest kompaktowy, smukły, lekki i dynamiczny jak mały koliber. Wykonany w całości z mosiądzu, Indigo charakteryzuje się płaską wylewką o zaokrąglonym profilu oraz uchwytem o rzeźbiarskim kształcie. Trzonek faktycznie definiuje wizerunek kranu i staje się charakterystyczną cechą projektu. Dla oszczędności wody dostępne są napowietrzacze z ogranicznikiem przepływu.

Założona w 1950 roku przez Antonio Lupi, firma antoniolupi ma siedzibę w Toskanii, a jej celem jest poprawa jakości domów i odkrywanie na nowo przestrzeni łazienki poprzez nowe doznania kąpielowe.