Najnowsze wiadomości

14 lipca 2024 21:36

8 trendów w wystroju wnętrz, które są lepsze w teorii niż w praktyceZawsze kusi nas, aby wypróbować najnowszy trend dekoratorski, który pojawił się na Instagramie lub Pintereście. Od koloru Pantone roku do ruchu minimalizmu, nie brakuje nowych pomysłów dekoratorskich, które można przetestować w naszych domach. To powiedziawszy, jak dowiedzieliśmy się o rozprzestrzenianiu się #PinterestFails, nie brakuje przepisów, prób DIY lub projektów dekoratorskich, które nie wyszły tak, jak się spodziewaliśmy.

Aby pomóc Ci uczyć się na błędach innych ludzi (zamiast na swoich własnych), zwróciliśmy się do naszych Instagramowych followersów i poprosiliśmy ich o podzielenie się błędami w trendach dekoratorskich, które okazały się lepsze w teorii niż w praktyce. Czy powinieneś pomalować ściany na biało, powiesić galerię ścienną, a może ułożyć warstwowo dywany? Przewiń, aby się dowiedzieć - wymieniliśmy nasze ulubione błędy dekoratorskie wraz z łatwymi rozwiązaniami dla każdego z nich.

@katewinick

"Próbowałam układać dywany w moim ostatnim mieszkaniu i prawie się zabiłam, potykając się o nie w ciemności. Nigdy więcej dla tej niezdary!"

Zamiast tego, spróbuj:

Pojedynczy dywan o płaskim splocie z podkładką, która utrzyma wszystko na swoim miejscu (w tym siebie).

@ghislainepitt

Farrow & Ball Mahogany $N/A Sklep

"Białe ściany. Nie są one duże, czarne przyjazne dla psów."

Zamiast tego, spróbuj:

Malowanie dolnej połowy ściany ciemniejszym kolorem - dodasz wizualne zainteresowanie, ukryjesz ślady po psie i nadal będziesz mieć to lekkie i zwiewne uczucie na górnej połowie ściany. To jest to, co nazywamy win-win-win.

@sarachamberscreative

Blu Dot Rule 2 Door/2 Drawer Console $2799-2899 Sklep

"Minimalizm to coś, co często pojawia się na Pintereście, ale nigdy nie mogę sprawić, by zadziałał w moim domu, ponieważ nie mogę się zmusić do pozbycia się z domu rodzinnych zdjęć i mojej obszernej kolekcji książek."

Zamiast tego, spróbuj:

Mnóstwo zamkniętych schowków na cały dodatkowy bałagan. Ta konsola od Blu Dot jest minimalistyczna w stylu, więc możesz mieć ciastko i zjeść je również.

@beautiful_struggl3

Książki Juniper Penguin Classics $130 Sklep

"Obrócenie wszystkich moich książek grzbietami do wewnątrz na mojej półce, tak aby miała monochromatyczny, minimalistyczny charakter. Nie wyglądało to tak dobrze, jak na zdjęciach, a mój ojciec pyta mnie za każdym razem, gdy mnie odwiedza, dlaczego są one obrócone w ten sposób i jak znaleźć moje książki."

Zamiast tego, spróbuj:

Książki z pięknymi grzbietami, jak Penguin Classics z Juniper Books. Jeśli chodzi o mniej atrakcyjne książki, zawsze można je przechowywać w zamkniętym schowku lub po prostu cieszyć się patyną dobrze znanej książki. W przeciwnym razie, jeśli chcesz uzyskać prawdziwie minimalistyczny wygląd, zamień się na Kindle.

@ashtonreeseinteriors

The Shade Store Roller Shade $285-455 $242-387 Sklep

"Wszystko, co powinno być szyte, ale jest naprawione metodą 'bez szycia', jak poszewki na poduszki czy zasłony z taśmą do obszywania. Próbowałam ich wszystkich bez powodzenia."

Zamiast tego, spróbuj:

Cienie lub zasłony z The Shade Store - sztuczka, której nauczyliśmy się od Nate'a Berkusa. Przyjeżdżają do Twojego domu i mierzą, więc nigdy nie będziesz musiał zmieniać swoich dekoracji okiennych.

@devshrop

"Nasza ściana z galerią! No bueno."

Zamiast tego, spróbuj:

Pojedynczy duży kawałek dzieła sztuki, który może wypełnić twoją pustą przestrzeń ścienną. Na początku może się to wydawać wyższą inwestycją, ale jeśli nie jesteś doświadczonym galerzystą, wynik będzie prawdopodobnie znacznie bardziej uderzający i elegancki.

@fashionmaven85

Farrow & Ball Calke Green $N/A Sklep

"Próbowałem odtworzyć uczucie zielonej biblioteki Kelly Wearstler w moim biurze i skończyło się na groszkowym zielonym pokoju, którego nienawidzę. Wciąż jeszcze nie przemalowałem."

Zamiast tego, spróbuj:

Bardziej stonowaną zieleń, która będzie zarówno działać jako neutralna, jak i czuć się bardziej ponadczasowo. Pamiętaj: Kolory farb zawsze wyglądają jaśniej na ścianie niż na swatchu farby, więc zawsze idź po bardziej wyszarzoną wersję tego, co faktycznie chcesz.

@belkisak

Dash & Albert Samson Oak Indoor/Outdoor Rug $12-1854 Sklep

"Śliczne, grube, ręcznie tkane dywaniki z wełny. Nie współgrały dobrze z moimi kotami."

Zamiast tego, spróbuj:

Dywaniki do użytku wewnętrznego/zewnętrznego są niezwykle trwałe i dobrze sprawdzają się w przypadku zwierząt z ostrymi pazurami. Uzyskanie dywanu z kontrastującym organicznym wzorem lub teksturą może również pomóc w ukryciu niedoskonałości.