Najnowsze wiadomości

31 stycznia 2023 13:32

System Hi-Fi do prywatnego WellnessNa ostatnich targach ISH, Gessi zaprezentowało nowy system Hi-Fi Private Wellness jako część gamy innowacyjnych i rewolucyjnych projektów. Z myślą o dostrojeniu umysłu, zharmonizowaniu ciała i wzmocnieniu poczucia dobrego samopoczucia, Gessi zaprezentowało projekty o niezwykłym pięknie i innowacyjnej technologii.

Wierne idei koncepcji Prywatnego Wellness w łazience, Gessi stara się przekształcić tę przestrzeń za pomocą współczesnych trendów w aranżacji wnętrz, które stają się "psychofizycznymi" instrumentami wellness. Nowy system Hi-Fi Private Wellness obejmuje nowe termostatyczne baterie dolne - zarówno wbudowane, jak i zewnętrzne - które są pomyślane jako obiekty stylu życia i ikony designu.

Firma twierdzi, że jest to kolejny przykład tego, jak możemy ukierunkować wellness poprzez estetykę i piękno.

System Hi-Fi Private Wellness może być łączony z różnymi elementami, które tworzą współczesną łazienkę; ucieleśnia futurystyczny design, który przywołuje na myśl styl lat 90-tych, z kwadratowymi kształtami i mocnymi detalami wzmocnionymi przez ekskluzywną, innowacyjną technologię.

System Hi-Fi Gessi koncentruje się nie tylko na estetyce, ale również na doskonałości funkcjonalnej i prawdziwej precyzji, aby umożliwić użytkownikowi kontrolę nad wodą i przenieść korzyści płynące z tego naturalnego elementu do prywatnej i osobistej przestrzeni, dostrajając je "w stereo" na wszystkich pięciu kanałach zmysłów.

Stoisko firmy Gessi na targach zawsze się wyróżnia, a tegoroczne targi ISH nie były wyjątkiem. Założona w 1992 roku firma Umberto Gessi i jego syn Gian Luca wnoszą twórczego, innowacyjnego ducha, który wyróżnia Gessi. Uosabiając to, co najlepsze we włoskim wzornictwie i stylu, Gessi połączyło doskonałość produkcji z doskonałą estetyką wzornictwa, stając się siłą na międzynarodowym rynku armatury sanitarnej i akcesoriów łazienkowych.