Najnowsze wiadomości

14 lipca 2024 22:00

Wybierz się na wycieczkę po najfajniejszym biurze w Nowym JorkuMan Repeller, strona poświęcona modzie i stylowi życia założona przez Leandrę Medine, jest miejscem, w którym można znaleźć zabawne, oryginalne, inteligentne i (czasami) dziwaczne treści dotyczące wszystkiego, od mody po zdrowie psychiczne. Można więc sobie wyobrazić, jak kreatywne musi być miejsce pracy dla takiej firmy.

"Z reguły jesteśmy bardzo nastawieni na współpracę" - mówi Medine w rozmowie z MyDomaine. "Pracujemy ciężko, ale nie traktujemy siebie zbyt poważnie - co różni się od niepoważnego traktowania naszej pracy", kontynuuje. To właśnie ta mentalność i duch były siłą przewodnią w procesie projektowania nowej przestrzeni biurowej Man Repeller w Nowym Jorku.

Aby wcielić swoją wizję w życie, Medine zwróciła się do internetowego serwisu projektowania wnętrz Decorist i nie jest to pierwszy raz, kiedy kreatywna zaufała zespołowi Decorist w kwestii aranżacji wnętrz. Współpracowała z nimi przy projektowaniu swojego własnego loftu na Manhattanie w zeszłym roku, więc kiedy nadszedł czas na udekorowanie nowej przestrzeni biurowej dla Man Repeller, wiedziała, do kogo się zwrócić.

Chociaż Medine miała jasny cel w głowie dla tej przestrzeni - "stworzyć środowisko, które naprawdę podekscytuje nasz zespół, aby wstać z łóżka i pędzić do pracy każdego ranka" - to sławna projektantka Decorist Chloe Redmond Warner z Redmond Aldrich Design sprawiła, że wszystko to stało się możliwe. Z pomocą partnerów takich jak Bed Bath & Beyond, Cost Plus World Market i California Closets, Medine i jej zespół z pewnością codziennie pędzą do biura (i łatwo zrozumieć dlaczego).

Przewiń stronę, aby zajrzeć do szykownej, ale zabawnej siedziby Man Repeller i przy okazji zrobić zakupy.

"Chciałam, aby to miejsce było w pewnym sensie brytyjskie, salonowe, godne wielkiej marki mody, jaką zbudowała Leandra" - wyjaśnia Warner. Jest to z pewnością zgodne z wytycznymi Medine, którą opisuje jako "po części angielską agencję reklamową z lat 50-tych, po części salon, po części gabinet terapeuty".

Safavieh Zestaw krzeseł i otoman Shenandoah w kolorze niebieskim $393 Sklep

Medine przyznaje, że choć zawsze chce powiedzieć, że jej styl projektowania wnętrz jest minimalistyczny, to zazwyczaj okazuje się, że jest on bardziej maksymalistyczny, podobnie jak jej własny styl osobisty. "To, z czym kończę, to mieszanina różnych odniesień, które prawie zawsze wskazują na eklektyzm" - wyjaśnia.

Te wpływy można dostrzec w całej przestrzeni biurowej. Podczas gdy wiele praktycznych elementów biura było niezbędnych, w przestrzeni znalazło się również wiele unikalnych detali.

Modway Krzesło boczne Pyramid Dining Side Chair w kolorze czarnym $81 Sklep

"Mieliśmy mnóstwo zabawy z aranżacją ścian," zaznacza Warner. "Zamówiliśmy oryginalne dzieła sztuki od artystek, aby ożywić każdy obszar i nadać mu atmosferę" - dodaje.

Warner zainspirowała się również wieloma książkami o modzie, które twórcy Man Repeller gromadzili przez lata. "Zrobiliśmy kilka artystycznych stosów w części telewizyjnej i dołączyliśmy do nich wiele roślin i przedmiotów na półki, które oddzielają biurka od części telewizyjnej".

Bed Bath & Beyond Biurko Donald $482 Sklep

"Jesteśmy znani z wykonywania bujnych projektów mieszkaniowych i pomyślałam, że bardzo łabędzi apartament z dywanami, żyrandolami, półkami na książki i tapetami Farrow & Ball będzie świetną bazą", wyjaśnia Warner.

Gdybyś nie wiedział lepiej, pomyślałbyś, że ta część biura jest w rzeczywistości salonem w lofcie na Manhattanie. Jak mówi Warner: "Czujesz się tak, jakbyś został zaproszony na robocze śniadanie do domu swojego szefa, a potem o dziwo ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pracować przez cały dzień."

Kolekcja Moe's Home Skórzany obrotowy fotel klubowy St Anne w kolorze ciemnobrązowym $1999 Sklep

Warner przyznaje, że jej największym znaleziskiem były stoły do sali konferencyjnej, które technicznie są stołami do jadalni. "Są tak szykowne w połączeniu z pomarańczowymi krzesłami. Używałabym ich w każdym wytwornym domu" - mówi projektantka.

Cost Plus World Market Stół jadalniany Ash Ruby $1000 $500 Sklep

Biuro jest pełne drobiazgów, które można znaleźć tylko w siedzibie Man Repeller, takich jak ta konferencja nazwana Wiggle Room. To jest ten sam dowcip, który można oczekiwać, aby znaleźć w prawie każdym artykule na ich stronie.

Cost Plus World Market Velvet Vivian Dining Chairs Set of 2 $280 Sklep

Oprócz angielskich agencji reklamowych i gabinetów terapeutów, Medine inspirował się również nowojorskimi restauracjami. Być może dlatego, że bywam w tak wielu z nich, ale jestem również rutynowo zainspirowana tym, jak dobrze tak wiele z nich zaprasza cię do swojego świata, nie mówiąc nic, tylko tworząc przestrzeń, w której możesz wyciągnąć własne wnioski" - wyjaśnia.

INK+IVY Krzesło jadalniane Curtis w kolorze Pecan $200 Sklep

W głównym obszarze roboczym biura tradycyjny układ staje się nietradycyjny dzięki zastosowaniu systemu obrotowych biurek. "Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie obrotowych biurek, które nie tylko umożliwiałyby, ale wręcz zachęcałyby członków wszystkich zespołów do wspólnego przebywania ze sobą, co naprawdę stanowi główny filar naszej kultury" - zauważa Medine. Wszystko polega na współpracy pomiędzy różnymi zespołami i znalezieniu sposobu na włączenie tego aspektu kultury pracy do funkcjonalnego projektu wnętrza.

Noir Żyrandol Pluto $1545 Sklep

Być może ulubionym miejscem Medine'a w całym biurze - choć niewiele brakuje do dźwiękoszczelnej budki telefonicznej - jest szafa na ubrania. Ponieważ próbki ciągle przychodzą i wychodzą, ciągle się zmienia i to jest to, co kreatywna najbardziej kocha w tym pomieszczeniu.

Modway Lippa Okrągły stół jadalniany z drewnianym blatem w kolorze białym $336 Sklep

Dalej: Wnętrze eklektycznego loftu Leandry Medine na Manhattanie.