Najnowsze wiadomości

11 grudnia 2023 9:15

Wnętrze marokańskiej oazy Shay MitchellLato zbliża się ku końcowi, ale aktorka Shay Mitchell nie musi nawet wychodzić z domu, aby poczuć się jak na wakacjach. Gwiazda Pretty Little Liars właśnie ujawniła zdjęcia swojego nowego patio, które zaprojektowała z pomocą projektantki AllModern Donny Garlough, aby przekształcić swoje puste podwórko w nowoczesną, inspirowaną Marokiem oazę.

"Shay miała kilka pomysłów na zagospodarowanie tej przestrzeni - przede wszystkim chciała mieć długi stół o organicznym, ale nowoczesnym charakterze i móc stworzyć marokański klimat za pomocą akcentów" - mówi Garlough. "Uwielbia przyjmować gości, więc ważne było dla niej, aby móc stworzyć relaksującą atmosferę dla swoich gości w jej strefie zewnętrznej".

Inspiracją dla projektu było zamiłowanie Mitchell do podróży, które, jak sama mówi, jest widoczne również w stylizacji wnętrz jej domu. Opisuje ona swój styl dekoracji jako "Maroko spotyka się z klimatem śródziemnomorskim. Jest on zdecydowanie inspirowany moimi podróżami i uwielbiam zbierać elementy do mojego domu z wszystkich moich podróży!" powiedziała AllModern.

Zobaczcie senne patio Shay Mitchell inspirowane stylem marokańskim i kupcie jej ulubione produkty.

Patio zostało zaprojektowane z myślą o spotkaniach towarzyskich, z dużą ilością miękkich akcesoriów, takich jak poduszki do rzucania na zewnątrz.

Meble zewnętrzne nie muszą być nudne. Te boczne krzesła Acapulco są tego dowodem.

Stalowy palenisko Anson nadaje każdej przestrzeni na zewnątrz natychmiastowy nastrój.

Inspirowane Marokiem latarnie dopełniają zewnętrzną jadalnię Mitchella.

Zainspirowany do zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu? Tutaj znajdziesz nasze najlepsze propozycje.