Najnowsze wiadomości

Jak zainstalować wannę łazienkową zlew

Majsterkować czy zatrudnić profesjonalistę? Porady ekspertów...

Czy łóżko może uszczęśliwić nas (i nasze wnętrza)?

23 września 2021 14:14

Akcesoria łazienkowe Kohler w metalowych wykończeniachFirma Kohler wypuściła kolekcję akcesoriów łazienkowych w wykończeniach z metali szlachetnych - różowego złota, szczotkowanego brązu i szczotkowanego niklu.

Zaprojektowane, aby wnieść do łazienki stylowe i luksusowe wykończenie, akcesoria - hotelarz, wieszak na ręczniki, pierścień na ręczniki, haczyk na szlafrok i pionowy uchwyt na chusteczki toaletowe - utrzymane są w pięknie minimalistycznym wzornictwie Purist.

Purist to kolekcja armatury łazienkowej - umywalkowej, wannowej i prysznicowej - ceniona za klasyczną prostotę i bezkompromisową stylistykę. Te dopasowane, ponadczasowe akcesoria są elementami wykończeniowymi - klejnotami - w całościowej stylizacji łazienki.

umywalka

Piękne metaliczne wykończenia Kohler stworzyły nowy punkt odniesienia dla armatury łazienkowej, ponieważ przewyższają wszelkie standardy branżowe pod względem trwałości i jakości. Każde metaliczne wykończenie zachowuje swoją żywość i nie matowieje z upływem czasu.

Dzięki opatentowanej przez Kohler technologii fizycznego osadzania z fazy gazowej (PVD), wykończenia te - różowe złoto, szczotkowany brąz i szczotkowany nikiel - są uzyskiwane przy użyciu przełomowej techniki, która jest przyjazna dla planety i całkowicie zrównoważona. Powstaje mniej odpadów, ponieważ nie używa się szkodliwych chemikaliów.

W skład kolekcji pięciu akcesoriów wchodzą: efektowna półka hotelowa na ręczniki, drążek na ręczniki, wieszak na ręczniki, haczyk na szlafrok oraz pionowy uchwyt na chusteczki higieniczne. Każde z nich doskonale pasuje do armatury Purist, a także uzupełnia kolekcje armatury Kohler Composed, Stillness, Cuff i Singulier.

Akcesoria Kohler Purist dostępne są również w kolorze polerowanego chromu. Produkty łazienkowe Kohler są dostępne na terenie całego kraju w e&s - Victoria, Routleys - SA, Perth Bathroom Packages - WA, Elite Appliances (Hobart) i Becks Home Timber Hardware - TAS, oraz Bretts Plumbing & Hardware - QLD.

Zobacz więcej na http://naszearanzacje.pl