Najnowsze wiadomości

8 grudnia 2022 6:09

Antoniolupi Aura i AstroKoncepcja Aura i Astro, dwóch nowych wolnostojących zlewozmywaków zaprojektowanych przez Marco Pivę dla antoniolupi uosabia płynność wody - naturalny element, który z czasem zmienia swój kształt, objętość, która kształtuje się, przekształca i ponownie się komponuje, aby znaleźć ostateczny obraz, skroplony, ale jednocześnie zestalony.

Aura i Astro są łazienkowymi zlewami wolnostojącymi o silnej osobowości i rzeźbiarskiej obecności, które określają hierarchię otoczenia. Absolutne totemy, które nabierają dodatkowego uroku dzięki możliwości podświetlenia materiału, czyniąc go żywym światłem i refleksami rozprzestrzeniającymi się w całej przestrzeni.

Astro

Astro jest jak kostka lodu, która powoli się topi, niematerialna obecność, która zawiera, opisuje i reguluje siłę oczyszczającego elementu, gdzie światło odgrywa ważną rolę.

Jego forma jest generowana przez kamień spadający z góry przez potężną i skoncentrowaną siłę, która "spycha" materiał w dół zgodnie z niespotykaną geometrią, która staje się stylistyczną sygnaturą projektu.

Aura

Doskonały geometryczny kształt Aury jest "wyrzeźbiony" przez siłę wody, która kropla po kropli powoduje opuszczanie się basenu Aury. Organiczny kształt rozwija się płynnie, tak jak w przypadku zjawisk naturalnych.

Aura i Astro wykonane są z Cristalmood, materiału, który łączy w sobie technologię i tradycję. Ze względu na rodzaj obróbki i rzemiosło produkcji, każdy produkt wykonany z Cristalmood jest unikalny i niepowtarzalny - dwa zlewozmywaki nigdy nie będą identyczne, z wyjątkiem niewielkich różnic w kolorze, rozmiarze i grubości.

Zarówno Astro, jak i Aura wyposażone są w oświetlenie LED, dostępne w 13 kolorach Cristalmood, przy czym odpływ znajduje się na podłodze, a przezroczysty nieprzezroczysty korpus zawiera odpływ i syfon, ukrywając je przed widokiem z zewnątrz. Astro można łączyć z wolnostojącym kranem i umożliwia montaż kranu nablatowego na powierzchni.