Najnowsze wiadomości

27 czerwca 2022 20:44

Fir Italia - zapowiedź ISHNowa kolekcja kranów "Keilo 63" firmy Fir Italia zostanie zaprezentowana na targach ISH w przyszłym miesiącu, kiedy to włoska firma weźmie udział w wiodących targach w świecie łazienek, technologii energooszczędnych, klimatyzacji i energii odnawialnej.

Targi ISH łączą dwa różne sektory, ale o wspólnym mianowniku: woda i energia. Dwa światy, które firma Fir Italia obejmuje od lat. W rzeczywistości Fir Italia charakteryzuje się silną skłonnością do innowacji, zarówno w zakresie estetyki jak i technologii, i z biegiem czasu zdobyła bogate doświadczenie, rozwijając się wraz z ewolucją gustów i potrzeb wielu pokoleń ludzi.

Analiza gustów i potrzeb ludzi jest podstawą, na której opiera się projektowanie każdego produktu, ale nie może ona nie uwzględniać potrzeb środowiska i ochrony naszych podstawowych zasobów, dlatego też firma Fir Italia zaprojektowała na przestrzeni lat gamę "zielonych" systemów oszczędzania energii.

kran

Firma opisuje nową kolekcję "Keilo 63" jako "wizualne wzmocnienie racjonalności. Z ostrymi kątami i kwadratowymi kształtami, kolekcja ta jest ekstremalnym rozwinięciem idei wizualnej, która chce podkreślić wartość prostoty i czystego wzornictwa.

Sztywność i racjonalność tej kolekcji baterii, charakteryzującej się precyzyjnie prostymi liniami, oznacza, że jest ona w stanie naturalnie wkomponować się w różne nowoczesne aranżacje łazienkowe.

Fir Italia nieustannie dąży do osiągnięcia najwyższych standardów jakości dla swoich baterii, z wykończeniami o maksymalnej wytrzymałości, nie zapominając o ekskluzywnym, wyrafinowanym wzornictwie, które zawsze jest na pierwszym planie.

Od ponad 60 lat firma Fir Italia, działająca w sektorze baterii designerskich, jest punktem odniesienia w zakresie wyposażenia łazienek i kuchni, zarówno domowych, jak i profesjonalnych. Marka ta, oparta na ambitnej koncepcji nadruku opartej na ciągłej ewolucji w kierunku doskonałości, oferuje kompletne kolekcje produktów inspirowane koncepcją mającą na celu nadanie doskonałego i emocjonalnego wymiaru przestrzeniom mieszkalnym, w których zmysły zostają przywrócone dzięki funkcjonalności, komfortowi i pięknu elementów w nich się znajdujących.