Najnowsze wiadomości

11 grudnia 2023 10:08

Dame by Glass DesignNowa wolnostojąca umywalka Dame zaprojektowana przez Vincenzo Missanelli dla Glass Design czerpie inspirację z eklektycznego i kreatywnego świata mody i przypomina elegancką sukienkę, która otacza ciało w głębokich łukach.

W ten sam sposób, w jaki kolor sukienki odzwierciedla charakter i osobowość, Dame jest dostępna w różnych odcieniach, aby dopasować się do każdego gustu i pragnienia: Wykończenia w kolorach Jour (biały) i Nuit (czarny) doskonale współgrają ze współczesnymi minimalistycznymi aranżacjami łazienek/szatni; wersje gold-leaf (D'Or) i silver-leaf (D'Argent) emanują luksusem i przepychem, a czerwień (Rouge) zapewnia jej zwyczajową odważną i uwodzicielską estetykę.

Wpływy świata mody będą dalej wcielane w kolekcjach wiosna/lato i jesień/zima, w których Dame zostanie wprowadzona na rynek w wersjach limitowanych z różnymi kolorami, aby odzwierciedlić dominujące trendy. Ubrana w Vetrofreddo (innowacyjny materiał składający się z pigmentów szklanych i żywicy), Dame jest wyjątkowym i urzekającym elementem, który staje się jeszcze bardziej przyciągający wzrok, gdy połączy się go z pasującym lustrem, aby stworzyć zharmonizowany "total look". Lustro wyposażone jest w oświetlenie boczne LED, które podkreśla wykończenie, tworząc elegancką, kobiecą i ponadczasową kreację.

Wymiary umywalki wynoszą 900 mm wysokości, a średnica umywalki (góra) 450 mm. Średnica umywalki (poziom podłogi) wynosi 260mm, a głębokość umywalki 143mm.

Zlokalizowana w Vinci, w sercu Toskanii, w rodzinnym mieście Leonardo di Vinci, Glass Design została założona w 1984 roku przez rodzinę Borsellini, kontynuując długą tradycję produkcji szkła artystycznego. Ponad 200 toskańskich rzemieślników i ponad 15 szklarzy z Murano pracuje w ramach łańcucha produkcyjnego firmy, umożliwiając dostosowanie każdego produktu do indywidualnych potrzeb i specyficznych wymagań, w celu stworzenia unikalnych i ekskluzywnych produktów.