Najnowsze wiadomości

19 czerwca 2024 22:06

Przedstawiamy kolekcję The Serenade autorstwa Louise DearRozmawiamy ze znaną artystką Louise Dear o inspiracji, która stoi za nową kolekcją łazienkową opartą na jej obrazie "The Serenade".

Jesteśmy dumni, że współpracujemy z Louise Dear, jedną z najbardziej ekscytujących współczesnych artystek w Wielkiej Brytanii, aby opracować wspaniałą kolekcję łazienkową opartą na kilku najbardziej znanych obrazach Louise.

Znana ze swoich jasnych i żywych dzieł, które łączą odważne kolory i uwodzicielskie tematy z całą gamą materiałów i technik, Louise przez lata zdobyła sobie spore grono fanów i kolekcjonerów.


Serenada: inspiracja

Serenada to jeden z najbardziej znanych obrazów Louise i inspiracja dla kolekcji łazienkowej The Serenade.

Kontynuując nasz pierwszy wywiad, w którym rozmawialiśmy o jej słynnym obrazie Kiss Kiss Bam Bam, porozmawialiśmy z Louise, aby dowiedzieć się więcej o inspiracji stojącej za The Serenade.

Wspomniałaś, że zainspirował Cię wschód słońca. Proszę, powiedz nam więcej...

Uwielbiam wschód słońca i staram się go oglądać przez większość dni, gdziekolwiek jestem, a w szczególności, gdy wschodzi i odbija się nad wodą. Po prostu napełnia mnie ciepłem i radością, reprezentując nowy świt nowego dnia i ekscytację nieznanymi przygodami, które mają nadejść.

Wiele lat temu spędziłem czas w Varanasi w Indiach. Pewnego dnia wstałem przed świtem, aby popłynąć łodzią wzdłuż Gangesu i obejrzeć wschód słońca nad tą duchową stolicą. To było rewelacyjne. Byłam młoda i niewinna, a emocje i sentymenty, które czułam w tej starożytnej, świętej krainie o złotym blasku, pozostały ze mną na zawsze. Często używam tego symbolu, aby zobrazować pokój i harmonię, które czułem i staram się zawsze nosić przy sobie.

Czy są jakieś elementy w dziele sztuki, które szczególnie lubisz? Jeśli tak, to jakie i dlaczego je zastosowałeś?

Serenada to psalm, pieśń miłosna do macierzyństwa, rodziny, pokrewieństwa i miłości. Jest tu 7 trzepoczących aniołów, z których każdy reprezentuje dziecko w mojej rodzinie, każdy przedstawia swoje unikalne cechy, czy to odważnie nurkując w nieznane, wpatrując się cudownie we wzniosłe piękno natury, czarując swoją naturalną powabną naturą i inne. Wszystkie są wyjątkowe na swój fascynujący i pociągający sposób. Główna postać oparta jest na mojej pięknej i czarującej szwagierce, najnowszej matce w naszym potomstwie. Kobieta, którą bardzo szanuję i od której tak wiele się nauczyłam.


Kolekcja Serenade

Piękne kolory użyte do stworzenia kolekcji The Serenade doskonale nadają się do odważnej i żywej aranżacji łazienki. Dzięki panelowi ściennemu na całej długości, przedstawiającemu sam obraz, można stworzyć podstawę ekscytującej sypialni lub pięknej łazienki rodzinnej.

Aby uzyskać prysznic o dużej mocy, ta wspaniała prostokątna kabina jest dostarczana w komplecie z panelem ściennym The Serenade oraz dopasowanym kolorystycznie panelem ściennym z kolekcji Artist.

Aby uzyskać radosny, letni wygląd, dlaczego nie zdecydować się na żółty panel ścienny? Kabina z przesuniętą ku dołowi ścianką daje więcej miejsca na prysznic, a drzwi przesuwne zapewniają łatwy i dyskretny dostęp.

Modna szarość jest głównym kolorem tego pięknego zestawu kabin prysznicowych, składającego się z bezramowej kabiny prysznicowej, umywalki nablatowej i półki oraz nowoczesnej toalety wiszącej.

Jeśli naprawdę chcesz poszaleć, dlaczego nie położyć się wygodnie i zrelaksować podziwiając swoje własne dzieło sztuki Louise Dear w tej wspaniałej żółtej wolnostojącej wannie? W komplecie z oszałamiającymi meblami w kolorze matowej szarości, ten apartament z pewnością zachwyci każdego, kto go zobaczy.

W kolekcji Louise Dear możesz być tak kreatywny, jak tylko zechcesz, mieszając, dopasowując i dodając wspaniałe przedmioty w uzupełniających kolorach z kolekcji Artist. Mamy nadzieję, że podobnie jak prosta filozofia Louise, polegająca na tworzeniu pięknych obrazów, zainspiruje Cię do stworzenia własnej, pięknej łazienki.


Więcej o Louise Dear

Dlaczego nie dowiedzieć się więcej o naszej współpracy z Louise Dear i nie odkryć inspiracji stojącej za dziełami sztuki?


Kup kolekcję Louise Dear już dziś

Serenade jest jedną z 4 pięknych kolekcji łazienkowych, zaprojektowanych we współpracy z Louise Dear i dostępnych wyłącznie na VictoriaPlum.com. Przejrzyj cały asortyment już dziś klikając na poniższy obrazek.