Najnowsze wiadomości

Akcesoria łazienkowe Kohler w metalowych wykończeniach

Fir Italia - zapowiedź ISH

Kolekcja Dekton® Stonika

18 czerwca 2021 16:26

Happy Dreams: Łóżko i FilozofiaPiątek rano i jestem - po raz kolejny - w drodze. Dziś jadę do Paryża, gdzie dziś wieczorem jadę na prywatną kolację z Muuto, a w niedzielę jadę na pokaz designu Maison & Objet. W międzyczasie zrobię w Paryżu to, co robię najlepiej - będę chodzić po mieście, odkrywać nowe kawiarnie i sklepy, czerpać inspirację i po prostu cieszyć się czasem z ludźmi, których kocham.

Tak więc na dzisiejszym blogu pomyślałam, że przedstawię Wam wspaniałą francuską markę tekstyliów domowych o nazwie "Bed & Philosophy", która również będzie wystawiać na Maison & Objet i nie mogę się doczekać, aż pójdę na ich stoisko i dotknę i przewrócę wszystkie ich wspaniałe produkty.

Bed & Philosophy oferuje szeroki zakres wystawna, cudowna pościel dla sypialni - pościel, poduszki, poduszki pokrywa i nawet mają specjalną kolekcję ślubną - doskonały prezentowy pomysł dla następnego ślubu ty jesteś zaproszony!

Jestem wielkim fanem płócien do sypialni, ponieważ wyczucie dotykowe jest po prostu niezrównane. Czuje się tak dobrze na skórze, że chce się zostać w łóżku jeszcze przez wiele godzin - a to jest po prostu dobre lekarstwo dla kogoś takiego jak ja, któremu ciągle brakuje kilku godzin snu. Uwielbiam również gamę kolorów, które oferują - wszystkie są raczej subtelne i nasycone, co moim zdaniem jest najlepszym wyborem dla sypialni. Ale są też jaśniejsze odcienie dla tych, którzy lubią bardziej kolorową stylizację łóżka.

Zostawię was z tymi pięknie wystylizowanymi zdjęciami Bed & Philosophy.