Najnowsze wiadomości

11 grudnia 2023 9:23

Najlepsze projekty szafek kuchennychPrzechowywanie w szafce kuchennej może być często ograniczone. Dotyczy to zwłaszcza starszych domów i mniejszych pomieszczeń.

Czasami trudno jest znaleźć miejsce do przechowywania niezbędnych przedmiotów, takich jak garnki, patelnie, przyprawy i małe urządzenia.

Jeśli projektujesz nową kuchnię, która jest na mniejszą skalę lub przebudowę istniejącej kuchni, istnieją sposoby na włączenie kuchennego schowka, który będzie pasował do wszystkich Twoich potrzeb.orage.

Przyjrzyjmy się kilku opcjom przechowywania, które można rozważyć:

Leniwa Susan

Jednym z największych wynalazków w zakresie przechowywania w szafkach kuchennych jest Lazy Susan. Te genialne, obracające się półki mogą uratować życie, jeśli chodzi o małe przestrzenie.

Jeśli przeprojektowujesz swoją kuchnię, rozważ umieszczenie dużej Lazy Susan w narożnikach swojej szafki, To sprawi, że znalezienie przedmiotów takich jak przyprawy i konserwy towarów powiewem.

Ten artykuł zaleca umieszczenie ich na wyższych półkach, aby ułatwić dostęp do przedmiotów. Możesz również zakupić osobne Lazy Susans, aby umieścić je wewnątrz istniejących szafek, spiżarni, itp.

Plecaki do wyciągania

Regały wysuwane mogą być instalowane w istniejących szafach lub dodawane do nowych, co stanowi doskonałe źródło przechowywania.

Dostępna jest szeroka gama stylów. Na przykład, ten artykuł sugeruje użycie pionowych stojaków do przechowywania arkuszy ciasteczek, desek do krojenia, puszek do babeczek i innych płaskich przedmiotów.

Można również użyć większego regału przesuwnego, na którym mieszczą się garnki i patelnie. Jest on bardzo wydajny, więc nie trzeba wstawać na ręce i kolana, aby kopać do tyłu szafki.

Stojaki na organizery z pokrywą są również świetne, aby utrzymać wszystkie pokrywy garnków i patelni w jednym miejscu. Również mogą być cudownym składowym pomysłem utrzymywać plastikowe pojemnikowe pokrywy organizujący.

Szafki wiszące

Szafki kuchenne można znacznie zwiększyć, eliminując podsufitki i wysuwając szafki aż do sufitu. Ty możesz używać te górne szafki dla rzeczy, które ty rzadko używasz lub dla małych urządzeń, które nie chcesz utrzymywać na blatie.

Jeśli masz do dyspozycji pustą ścianę, możesz rozważyć dodanie szafki od góry do dołu. W ten sposób pomieszczenie stanie się atrakcyjnym punktem centralnym. Ponieważ szafki nie będą rozłożone, to zapewni więcej miejsc na ścianie w innych częściach kuchni na większą kuchenkę lub lodówkę, jeśli jest to pożądane.

Wiązany organizator półek

Używając wielowarstwowych organizatorów półek, możesz łatwo zobaczyć przyprawy i konserwy w swoich szafkach i spiżarni. Etykiety są wyraźnie widoczne, dzięki konstrukcji stopni schodów.

Ten rodzaj przechowywania jest idealny dla małych przestrzeni i pozwala zobaczyć wszystko w Twojej szafce na pierwszy rzut oka.

Możesz kupić wielowarstwowe organizery półek w plastikowych, drucianych stojakach lub bambusowych. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach i wysokościach do przechowywania wszystkich Twoich kuchennych potrzeb.

Wniosek

Teraz, gdy ty jesteś świadomy niektóre świetni opcje dostępni podnosić i ulepszać dwa kuchennego spiżarniowego magazynu, ty możesz zrealizować jeden w twoim projekcie. Przedmioty będą schowane daleko od, poza zasięgiem wzroku, w ich wyznaczonych obszarach. Twoja przestrzeń będzie bardziej zorganizowana, a ty również będziesz pracować wydajniej.

Pamiętaj, aby przejść nad swoimi pomysłami z profesjonalnym projektantem, który może pracować z Twoją przestrzenią projektową i Two budżetem. Najprawdopodobniej będą oni mieli nowe pomysły, których nie rozważałeś. Będziesz mógł podjąć bardziej zaokrągloną decyzję w sprawie ostatecznego rezultatu po omówieniu swojego projektu.