Najnowsze wiadomości

19 czerwca 2024 22:29

Rury GrzejnikiTubes Radiatori, włoski pionier w dziedzinie projektowania grzejników, oferuje na rynku grzejniki o najwyższych parametrach technologicznych i znacznych walorach estetycznych.

Tubes przekształcił grzejniki z czysto praktycznego urządzenia, które musiało być ukryte przed wzrokiem, w bardzo funkcjonalny obiekt designerski, który ma swoje uzasadnienie. Firma Tubes była w stanie wypełnić tę lukę, koncentrując się na innowacyjności i dając początek intensywnym badaniom i eksperymentom zarówno w zakresie procesów i zastosowanych materiałów, jak i z punktu widzenia stylizacji, dzięki współpracy z międzynarodowymi projektantami.

Cały proces produkcji odbywa się w Resanie, w Treviso: Made in Italy to jedna z kluczowych wartości filozofii firmy, obok estetycznej stylizacji i nienagannego rzemiosła.

Add-On, zaprojektowany przez Satyendrę Packhalè, jest nieskończenie modułowy i jednocześnie dekoracyjny: korpus grzewczy, który umebluje i może być wbudowany w ścianę, pełniąc jednocześnie funkcję przegrody.

Rift, autorstwa Ludovica+Roberto Palomba z Matteo Fiorini jest symbolem modularności i elastyczności, dzięki swoim elementom, które można dodawać w pionie i poziomie, oraz akcesoriom, które realizują jego funkcjonalność, aby spełnić wszystkie możliwe wymagania klienta.

Step-by-Step Alberto Meda, jest wyrafinowany, dyskretny i gra na modułowości. Modułowość ta sprawia, że nadaje się ona do najbardziej zróżnicowanych wymagań projektowych, okazując się idealnym rozwiązaniem zarówno dla dużych obiektów, jak i zamkniętych przestrzeni, gdzie jej niewielkie rozmiary pozwalają na oszczędność miejsca w pomieszczeniach. Dzięki plisowanym modułom, które można odchylać w lewo lub w prawo, tworzy urokliwe gry światła i efektów wizualnych, dając jednocześnie lekkie poczucie ruchu.

Soho Agora

Soho, Ludovica+Roberto Palomba i Agora Nicola de Ponti są przykładami prostych kształtów, które przywodzą na myśl grzejniki dawnych czasów, z dodatkiem najnowocześniejszej technologii i znaczącej wartości wzorniczej. Dwa grzejniki aluminiowe z wewnętrzną technologią, która zapewnia wysoką wydajność cieplną (w krótkim czasie) i niską zawartość wody (ograniczone straty energii), które wtapiają się w każde otoczenie, wyróżniając się zarówno w bardziej zamkniętych wersjach, jak i w dużych modułach.

Milano, autorstwa Astori DePonti, jest uosobieniem grzejników, które nie wyglądają wcale jak grzejniki. Dostępny w wersji ściennej, wolnostojącej lub nawet sufitowej, posiada rzeźbiony korpus, który może konotować przestrzeń i czynić ją wyjątkową, oferując szeroki wachlarz możliwych rozwiązań użytkowych dzięki dużej elastyczności.

Dla nieskończonej ilości opcji estetycznych, standardowe kolekcje grzejników Tubes są dostępne w ponad 260 wariantach kolorystycznych, 6 wykończeniach platerowanych i 4 wykończeniach anodowanych.