Najnowsze wiadomości

11 grudnia 2023 10:45

Najlepsze miejsca, aby kupić Vintage Meble OnlineŻaden dom nie jest kompletny bez kilku dobrze dobranych przedmiotów w stylu vintage. Dodają one poczucie charakteru i historii, że zupełnie nowy przedmiot po prostu nie może, ale przeszukiwanie pchlich targów i centrów handlowych z antykami może być wyczerpujące, a może nie masz żadnego w odległości krótkiej jazdy od miejsca zamieszkania. Na szczęście istnieje kilka poważnie opłacalnych źródeł zakupu zabytkowych mebli online, więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i kliknij swoją drogę do następnej ulubionej pamiątki.

1st Dibs 

Każda strona, o której Marc Jacobs mówi, że "nie wyobraża sobie życia bez niej", jest jedną z tych, które warto założyć. Założona w 2001 roku, ta potężna strona łączy Cię z najlepszymi na świecie antykwariuszami, sklepami i galeriami. Wskazówka dotycząca zakupów: Zanim wejdziesz na 1st Dibs, wiedz, czego szukasz; w przeciwnym razie niekończące się zasoby mogą być przytłaczające.

Chairish 

Na pewno nie brakuje miejsc do kupowania i sprzedawania mebli online, ale Chairish's curated kolekcja jest chyba najbardziej zabawne do sklepu. Będziesz zaskoczony skarbami, które możesz znaleźć.

Jeśli kawałek, który chcesz zdarza się być w tym samym mieście co ty, można odebrać go tak szybko, jak przycisk zakupu jest kliknięty, oszczędzając na kosztach wysyłki.

Odmłodzenie 

Nigdy nie wiadomo, co można znaleźć na Rejuvenation, czy to krzesło Eames, czy włoską klasyczną szafkę. Co czyni tę stronę tak wyjątkową jest to, że nie tylko sprzedaje zabytkowe meble, ale również przywraca je, zbyt. Znajdziesz tu szeroką gamę stylów wystroju i cen, a co najlepsze, często możesz zdobyć rzeczy na wyprzedaży!

Jayson Home 

Chociaż asortyment sklepu w Chicago jest mniejszy niż u innych, to jest on tak dobrze dobrany, że gwarantujemy, że znajdziesz tu to, czego szukasz. Od zabytkowych dywanów Oushak po marmurowe stoły do jadalni - to wszystko jest tutaj.

Etsy 

Po zakończeniu poszukiwania nowego needlepoint cat mobile, spójrz na niektóre z unikalnych, zabytkowych mebli znalezisk na Etsy. Możesz zdobyć ofertę na niektóre z twoich ulubionych zabytkowych kawałków, jeśli tylko trochę poszukasz.

One Kings Lane 

Możesz umeblować cały dom, korzystając z bogatego inwentarza One Kings Lane w stylu vintage. Wszystko czego potrzebujesz to kilka dolarów (ok, może więcej niż kilka) i dom do wypełnienia. Oni zrobią resztę. Należy pamiętać, że One Kings Lane robi regularne sprzedaży i promocji, więc jeśli zapiszesz się na ich liście e-mail, możesz zostać poinformowany, gdy że krzesło pantofel po prostu trzeba mieć dostaje oznaczone w dół.

Sotheby's Home 

Sotheby's Home szczyci się przedmiotami, które są tak okazałe, jak domy, z których sprzedaży słynie. Podobnie jak w najwspanialszym sklepie konsygnacyjnym na świecie, Sotheby's Home zapewni Ci kawałki, których pożądasz, ale za ułamek kosztów. Możesz nawet złożyć ofertę na produkty, aby zdobyć je za jeszcze niższą cenę. 

Więcej na: http://naszearanzacje.pl