Najnowsze wiadomości

11 grudnia 2023 11:09

Plana ScarabeoPlana firmy Scarabeo posiada bazę składającą się z giętej blachy, która stanowi nowoczesną, niezbędną i niezwykle funkcjonalną łazienkę.

Plana jest dostępna w trzech wymiarach (60, 80 i 100 cm) oraz trzech wykończeniach (czarny matowy, szary i szarość gołębia).

Przestrzeń magazynowa Plana umożliwia szeroki wybór drewnianych szuflad i półek w kilku wymiarach i wykończeniach, które ułatwiają tworzenie różnych i niestandardowych kombinacji dopasowanych do gustów i potrzeb ludzi. Dostępne są różne rodzaje drewna, takie jak Alpaca al Cesio verde, od Macassar przez Rovere Brizzolato po Rovere Nodato.

Plana to duży projekt, w którym Scarabeo proponuje kompletną koncepcję łazienki, obejmującą nie tylko szeroką gamę rozwiązań ceramicznych, ale również możliwość dopasowania jej do rodzaju mebli, które spełniają potrzeby estetyczne i magazynowe odbiorców.

Nawiązując do poprzednich produktów Scarabeo - Fold, przeznaczonego do małych przestrzeni, oraz Diva, dynamicznej i eleganckiej propozycji uzupełniającej kolekcję umywalek Moon - Plana oferuje własną osobowość dla wygodnego i modnego mebla, który umożliwia korzystanie z łazienki zgodnie z potrzebami współczesnego życia.

Scarabeo rozpoczął pracę w dziedzinie łazienkowych apartamentów w 2005 roku i od tego czasu firma wprowadza co roku jedną lub dwie kompletne linie armatury łazienkowej. Scarabeo jest dostawcą umywalek i armatury sanitarnej do łazienek w prestiżowych osiedlach takich jak The Palm and The Loft w Dubaju i Melbourne's Crown Casino Hotel.