Najnowsze wiadomości

19 czerwca 2024 23:03

Schattdecor Smartflex NaturaSmartflex Nature z linii produktów Finishflex firmy Schattdecor jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na powierzchnie termoplastyczne w przemyśle meblarskim i wnętrzarskim.

Niezwykle elastyczna powierzchnia łączy w sobie niskie wymagania konserwacyjne folii z dekoracyjnym, synchronicznym wyglądem i matowym wykończeniem z prawdziwym charakterem drewna. Dzięki szczelnej i łatwej do czyszczenia powierzchni, Smartflex Nature jest zalecany do stosowania w kuchniach i pomieszczeniach wilgotnych. Ze względu na swoją elastyczność i formowalność, produkt posiada również doskonałą jakość oklejania. Smartflex Nature jest również odporny na promieniowanie UV, nietoksyczny i ma naturalny wygląd.

Od momentu założenia w 1985 roku firma Schattdecor stale się rozwija i udoskonala. Obecnie jest reprezentowany przez 18 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Oprócz siedziby głównej w Niemczech, znajdują się one również w Polsce, Szwajcarii, Włoszech, Rosji, Chinach, Brazylii, Turcji, Malezji i Stanach Zjednoczonych.

Dzięki ciągłemu poszerzaniu asortymentu Schattdecor przekształcił się z firmy zajmującej się drukowaniem dekorów w innowacyjnego specjalistę od powierzchni. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie techniczne i projektowe, tworzą innowacyjne produkty, które wyróżniają się od początku do końca. Klienci z branży drzewnej i meblarskiej mogą wybierać pomiędzy powierzchniami drukowanymi, impregnowanymi i wykończonymi - wszystkie mogą być wykonane jako drewno, kamień, lite kolory lub fantazyjne wzory. Opracowując powierzchnie, Schattdecor koncentruje się przede wszystkim na aktualnych wymaganiach rynku i precyzyjnie dostosowuje produkcję dekorów do indywidualnych wymagań klientów, przy czym dekory wytwarzane są metodą rotograwiury lub druku cyfrowego.