Najnowsze wiadomości

11 grudnia 2023 9:46

Czy łóżko może uszczęśliwić nas (i nasze wnętrza)?Czy łóżko może uczynić nas szczęśliwymi? Uzasadnione pytanie, czyż nie, zwłaszcza dla kogoś, kto stara się wykryć szczęście w naszych domach. Cóż, odpowiedź może być zaskakująco prosta: Tak! Zawsze, gdy jesteśmy śmiertelnie zmęczeni, każde łóżko uczyni nas szczęśliwymi. Kiedy śpimy obok osoby, którą kochamy, każde łóżko nas uszczęśliwi. Pójdźmy jednak dalej w rozważaniach o łóżku jako meblu, a tym samym elemencie wystroju naszego wnętrza.

Łóżko jest sercem sypialni. A sypialnia to najbardziej prywatne z pomieszczeń w naszym domu. Zazwyczaj nasi goście nie mają dostępu do naszej prywatnej i intymnej przystani zwanej sypialnią (poza wycieczkami po domu). A projektowanie i stylizacja sypialni jest więc zadaniem głęboko prywatnym i intymnym. Każdy musi odpowiedzieć sobie na kilka pytań: Czy lubię, aby moja sypialnia była spokojną, neutralną przestrzenią, w której odpoczywa nie tylko moje ciało, ale i zmysły? A może lubię wystrój tematyczny, ponieważ czuję się spokojny i zrównoważony, kiedy myślę na przykład o morzu i plaży? Cokolwiek decyzja jest, ono wpływa nasz wybór sypialnia meble, zbyt.

łóżko

Teraz jestem całkiem szczęśliwym facetem powiedziałbym (proszę potwierdź LOL) i kocham dobrą szczyptę koloru ja sam. W związku z tym, kiedy nawiązałam kontakt z holenderskim producentem łóżek Auping (który jest teraz "Szczęśliwym Sponsorem", zobacz mały baner po prawej stronie), byłam zachwycona, że przedstawiono mi ich nowe łóżko "Essential". Byłam natychmiast oczarowana radosnym żółtym łóżkiem - zapoczątkowało ono spontaniczną inspirację stworzenia radosnej sypialni, która sprawi, że zawsze będziesz się uśmiechać, kiedy pójdziesz spać i kiedy się obudzisz. Wyobrażam sobie sypialnię jako słoneczne i szczęśliwe miejsce bez względu na to, jaka pogoda panuje na zewnątrz. I w końcu wydaje się to być dobrym pomysłem (przynajmniej dla mnie), ponieważ czuję, że wstawanie wcześnie rano jest o wiele łatwiejsze, kiedy na zewnątrz jest słonecznie i jasno, prawda? I z żółtym łóżkiem, ja spadł jak to zawsze będzie rodzaj słoneczny i jasny w sypialni!

Czy to łóżko naprawdę sprawi, że będę szczęśliwa, czy nie, powiem po tym, jak zobaczę i przetestuję je trochę. Późnym latem ten lato zmierzam północ Hamburg sprawdzać ten szczęśliwego łóżko i donoszę z powrotem tutaj odpowiadać pytanie: Czy łóżko może uczynić nas (i nasze wnętrza) szczęśliwymi? Bądźcie czujni!