Najnowsze wiadomości

8 grudnia 2022 8:27

Jessica Alba zdradza szczegóły na temat swoich świec Honest CompanyKiedy usłyszeliśmy, że popularne aromatyczne świece sojowe The Honest Company zostały ostatnio zmienione i ulepszone, byliśmy ciekawi, jak powstały. Wiemy, że marka jest poświęcona ekologicznym i nietoksycznym produktom dla dzieci, do kąpieli, pielęgnacji ciała i czyszczenia, ale także, że wiele zapachów jest w rzeczywistości toksycznych, więc zastanawialiśmy się: Co sprawia, że ich świece są tak czyste i bezpieczne? Jak powstają ich zapachy (jaśmin gardenia, wanilia lawenda i cyprys pomarańcza)? Porozmawialiśmy z założycielką firmy, aktorką i przedsiębiorcą Jessicą Albą, aby dowiedzieć się więcej o jej popularnym produkcie.

MYDOMAINE: Zacznijmy od początku. Jaka historia kryje się za świecami sojowymi?

JESSICA ALBA: Uwielbiam kojące ciepło i światło świec. Zawsze chciałam robić własne, ale większość świec jest tak toksyczna. Nasze świece są czyste i bezpieczne, a przy tym luksusowe i mają tak zachwycający zapach. Byłam naprawdę skoncentrowana na zapachu, ponieważ mam bzika na punkcie zapachów, co jest ironią, biorąc pod uwagę, że większość substancji zapachowych jest toksyczna. Cały ten proces zamienił mnie w czarownicę z olejkami eterycznymi - robiłam eliksiry w całej mojej kuchni!

MD: Poza woskiem sojowym, jakie rodzaje składników są używane do produkcji świec?

JA: Używamy wegańskich składników, od naturalnych olejków eterycznych po niezafałszowane esencje roślinne. Nasz czysto palący się wosk sojowy jest wolny od GMO, uprawiany w USA i ręcznie wylewany w małych partiach. Wykończenie stanowi niebielona, 100% bawełniana wiklina - jesteśmy świadomi na każdym kroku.

MD: Co chcieliście osiągnąć, jeśli chodzi o projekt kufli?

JA: Chcieliśmy, aby naczynia bezołowiowe były na tyle proste i klasyczne, aby pasowały do każdego pomieszczenia i każdego domu. Są one wykonane z przetworzonego szkła i można je ponownie wykorzystać po skończeniu palenia świecy. (Tak się składa, że są one w sam raz na kieliszek wina, tak przy okazji).

MD: Jak zdecydowaliście się na te trzy zapachy?

JA: Zależało nam na gamie zapachów, które nie byłyby polaryzujące i dawały poczucie znajomości, a jednocześnie świeżości. Zapach daje poczucie ugruntowania - jest wystarczająco zapadający w pamięć, by wzbudzać nostalgię, ale nie przytłacza. Są to zapachy, które są na tyle subtelne, że sprawdzą się w każdym domu. Nie są przytłaczające, więc możesz palić więcej niż jedną świecę w pokoju i nie czuć się uduszona!

MD: Jaki jest Twój ulubiony zapach z tej kolekcji?

JA: W zależności od pory roku skłaniam się ku jednemu lub drugiemu zapachowi, ale kocham je wszystkie!

MD: Gdzie w domu polecasz umieścić świece?

JA: Kuchnia, wejście, główna sypialnia i toaleta.

The Honest Co. Orange Cypress Aromatic Soy Candle $20 Sklep

The Honest Co. Orange Cypress Aromatic Soy Candle ($20)

The Honest Co. Gardenia Jasmine Aromatic Soy Candle $20 Sklep

The Honest Co. Gardenia Jasmine Aromatic Soy Candle ($20)

The Honest Co. Lavender Vanilla Aromatic Soy Candle $20 Sklep

The Honest Co. Lawenda Wanilia Aromatyczna Świeca Sojowa (20$)