Najnowsze wiadomości

19 czerwca 2024 22:13

4 kolory farb, które poleca dekoratorka Joannie GainesJeśli jesteś w trakcie dekoracji domu, to pewnie słyszałeś o Joannie Gaines. Ona jest żoną Chip Gainesa i obie są obecne w HGTV's Fixer Upper. Razem przebudowują i dekorują domy dla różnych rodzin.

Joanna ma prawdziwe poczucie stylu i wie, co dobrze wygląda w przestrzeni. Niedawno wydała własną linię kolorów farb w łazience, ale ten odcień wygląda pięknie do głównych pomieszczeń mieszkalnych, jak również. Jej kolory są bardzo uniwersalne i mogą płynąć po całym domu, nie wyglądając na zajęte ani przytłaczające.

Ostatnio Joanna ujawniła swój ulubiony wybór kolorów w rozmowie z Popsugarem. Opisała swoje uczucia do każdego z nich i gdzie najlepiej byłoby je wykorzystać w domu.

Przyjrzyjmy się kilku wyborom kolorów i pomysłom, które Joanna poleca:

Weekend

Ten inspirowany dżinsem kolor farby przypomina Joannie "uspokajający błękit odosobnienia". Ten odcień sprawia, że Joanna czuje się jak w domu, relaksując się jak w weekendy.

Sugeruje ona użycie tego eleganckiego, biżuteryjnego koloru w sypialni dla uspokojenia i pogody ducha.

Weekend jest doskonałym kolorem do wykorzystania w intymnych miejscach domu. Kolor ten będzie również pięknie wyglądał w biurze lub w kąciku do czytania, lub jako ściana akcentująca.

Orkiestra ślubna

Joanna wspomina, że opaska weselna w odcieniu farby była inspirowana kolorem obrączki męża. Uważa, że kolor ten reprezentuje "obietnicę i ponadczasowość".

Ten czysty, świeży kolor jest "srebrnoszary i zabarwiony błękitem nieba". W rezultacie wygląda po prostu olśniewająco w połączeniu z białymi wykończeniami drzwi i listwami przypodłogowymi.

Ona woli używać świeżych i czystych kolorów farb w łazience, ale ten odcień wygląda pięknie w całym domu. Rozważ dodanie tego koloru do głównych pomieszczeń mieszkalnych, jak również.

Shiplap With True White

Kombinacja powszechnie używana przez Joannę, to malowanie "kremowego, neutralnego białego koloru na ścianach, jak Shiplap i łączenie go z kolorem wykończenia w True White".

Joanna zaleca korzystanie z tego duetu wyrazistych i jasnych kolorów w miejscach o dużym natężeniu ruchu, o dużym natężeniu ruchu w domu. Shiplap świetnie sprawdza się w salonach i kuchniach. Ponieważ kolor jest bardzo lekki i neutralny, zapewnia ładne puste płótno do dodawania zawieszek ściennych i innych elementów akcentujących.

Cytowana na swojej stronie internetowej Magnolia Market, Joanna czuje, że "Shiplap zawsze opowiada jakąś historię. Ten kolor jest idealną stroną dla tego rodzaju tradycyjnych, kolorowych, klasycznych historii, na których można grać".

Jeśli chodzi o True White, Joanna mówi na swojej stronie internetowej: "Dla mnie to oznacza czystość. Coś nietkniętego. Uwielbiam, jak surowy i uczciwy jest ten kolor. Pozwala, by cokolwiek w jego pobliżu lśniło, kontrastowało, ale nie konkurowało. Pozwala, przez inne kolory w jego pobliżu miały swój moment. Jest bezinteresowny, i to jest to, co naprawdę w nim kocham."

Wniosek

Joanna Gaines co jakiś czas udowadnia, że jej wybory kolorów farby mogą radykalnie zmienić wygląd i odczucia w pomieszczeniu. Dlatego też, jeśli zastanawiasz się nad dodaniem koloru do Twojego domu, to użycie powyższych kolorów stworzy nowy, modny wygląd.

Być może myślisz o rozpoczęciu przebudowy lub remontu kuchni. Jeśli tak jest, skontaktuj się z nami, a jeden z naszych projektantów z przyjemnością Ci pomoże. Możesz być pewien, że wszystkie Twoje osobiste pomysły projektowe, potrzeby funkcjonalne i budżet zostaną uwzględnione, aby zapewnić Ci kuchnię swoich marzeń.