Najnowsze wiadomości

20 maja 2024 5:08

Przedstawiamy kolekcję Yum Yum autorstwa Louise DearWe współpracy z uznaną artystką Louise Dear stworzyliśmy tę smakowitą kolekcję na podstawie jej obrazu Yum Yum. Jesteśmy pewni, że zgodzisz się, że to prawdziwa uczta dla oczu...

Trzask ognia w zimowy wieczór. Słodka satysfakcja z pysznego kawałka ciasta. Ciepły uścisk ukochanej osoby. To wszystko są "mniam mniam" chwile w życiu... coś, co zostało pięknie uchwycone przez Louise Dear w jednym z jej najbardziej znanych i sugestywnych obrazów.

Z eksplozją odważnych kolorów i ognistej pasji, Yum Yum jest tylko jednym z niesamowitych dzieł sztuki, które tworzą wspaniałą kolekcję łazienkową Louise Dear. Dzięki pełnowymiarowemu panelowi ściennemu, jednemu z największych trendów łazienkowych na rok 2021, oraz dopasowanym kolorystycznie wannom, umywalkom i akcesoriom z kolekcji Artist, możesz teraz cieszyć się własnym dziełem sztuki współczesnej za każdym razem, gdy bierzesz prysznic lub kąpiel.

Łazienka tak pyszna, że prawie nadaje się do jedzenia!


Yum Yum: inspiracja

Rozmawialiśmy z Louise, aby dowiedzieć się nieco więcej o tym szczególnym obrazie i inspiracji, która za nim stoi.

Yum Yum jest prawdziwą feerią barw i można poczuć prawdziwą pasję, która została włożona w jego powstanie. Czy była jakaś szczególna osoba, która miała wpływ na ten obraz?

Mój kochanek. Poznałam go i zakochałam się, a to było namiętne i pełne. Stworzyłam to dzieło w pierwszych tygodniach tego cudownego romansu.

Moje serce puchnie pod wpływem szumu fal, ciepła słońca na moim nagim ciele, pączkowania kwiatów, szumu złotej trawy, pysznego zapachu mojego ciepłego kochanka przytulonego do mnie.

Ekspresja tych "yum yum" doznań, zmysłowość czystego "bycia" i czystej "joie de vie" są moją inspiracją. Boska radość, jaką odczuwam z bycia kobietą, z bycia żywą, są tym, co przedstawiam i czym staram się podzielić z moimi widzami.

Dowiedz się więcej o Louise Dear i jej pracach klikając na obrazek powyżej

Czy dziewczyna na portrecie jest oparta na prawdziwej osobie?

Jest wymyślona: nikt kogo znam, ale cała kobiecość, kobiecość, macierzyństwo i kochankowie. Przedstawicielka nieokiełznanej pasji, rozkosznego pożądania, wolności odczuwania i ekstazy istnienia.

Myślę, że w tej chwili wszystkim nam przydałoby się trochę Yum Yum w naszym życiu! Do jakiego stylu łazienki najlepiej pasują Twoje obrazy, współczesnego czy tradycyjnego?

Oba. Moje prace są żywe, błyszczące i współczesne, a ja uwielbiam kontrast i zestawienie starego z nowym. Mój własny dom jest pełen takich kontrastów, sztuka współczesna obok tradycji, a czasem starodawne drewniane meble, wszystkie o pięknej fakturze. Wypełnij pokój tym, co kochasz, a na pewno się uda.


Kolekcja Yum Yum

Wibrujący pomarańczowy, żółty i różowy kolor wyskakuje z oszałamiającego akrylowego panelu ściennego Yum Yum, zapewniając wspaniałą oprawę dla każdego prysznica lub wanny.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć stylową łazienkę, czy też masz wielkie plany na współczesną łazienkę, mamy wiele opcji do wyboru. Nasze zestawy paneli ściennych są starannie skoordynowane kolorystycznie, z wyborem uzupełniających się odcieni zaczerpniętych bezpośrednio z palety Yum Yum.

Chcesz dodać idealny punkt centralny do swojej pięknej łazienki? Odkryj naszą kolorową gamę wanien i umywalek z kolekcji Artist.

Kompletny zestaw łazienkowy (na zdjęciu powyżej) jest idealny do dużych, przestronnych łazienek i zawiera prostokątną kabinę prysznicową, wiszącą toaletę i umywalkę oraz olśniewającą pomarańczową wannę wolnostojącą "bateau" dla uzyskania maksymalnego stylu.

Jeśli chcesz dodać to piękne dzieło sztuki do małej przestrzeni, dlaczego nie wybrać tego wspaniałego pakietu z kabiną prysznicową i panelami (zdjęcie powyżej)? Dzięki przesuwanym drzwiom, które są bardziej niż poręczne w ciasnych miejscach, oraz wspaniałej, odpornej na korozję aluminiowej ramie, sądzimy, że zgodzisz się, że wygląda ona absolutnie olśniewająco.


Więcej o Louise Dear

Louise Dear jest jedną z wiodących współczesnych artystek w Wielkiej Brytanii i jesteśmy dumni, że możemy z nią współpracować. Możesz dowiedzieć się więcej o Louise Dear i jej pracy w jednym z moich wcześniejszych wpisów na blogu.

Odkryj szczegółowe artykuły na temat innych kolekcji łazienkowych Louise, w tym Kiss Kiss Bam Bam, Coo..ee! i The Serenade.


Kup kolekcję Louise Dear już dziś

Dostępny wyłącznie w Victoria Plum, Yum Yum jest tylko jednym z 4 obrazów, które stały się inspiracją dla kolekcji Louise Dear. Przejrzyj pełną ofertę klikając na poniższy obrazek.